Uzdatnianie wody, Filtry do wody - BLOG

Szukaj
Dystrybutor Do Wody
Opublikowany przez Eko - Art w kategorii Uzdatnianie wody • 2017-04-11 22:26:24
Dystrybutor do wody bez butli z systemem filtracji metodą odwróconej osmozy to urządzenie idealnie nadające się do biura, firmy, szkoły, szpitala, hali produkcyjnej czy do domu. Dystrybutory do wody, zwane też coolerami, są doskonałym rozwiązaniem na systematyczne dostarczanie wody pitnej. W odróżnieniu od urządzeń butlowych przesyłają nieustannie wysokiej klasy czystą i zdrową wodę za pomocą zintegrowanych systemów odwróconej osmozy.Dystrybutory są higienicznymi i estetycznymi urządzeniami, które podłączone są do wody wodociągowej. Wodę oczyszczają z zanieczyszczeń mechanicznych, chemicznych i bakteriologicznych stwarzających zagrożenia zdrowotne, jak również z chloru i gazów powodujących zły smak i zapach wody. Elektroniczny regulator temperatury wody umożliwia natychmiastowe uzyskanie gorącej wody o temperaturze 85 - 100 C oraz zimnej 4 - 12 C. Nowoczesna i funkcjonalna obudowa została zaplanowana z myślą o prostocie obsługi oraz konserwacji.Odwrócona osmoza jest naturalnym procesem, którego istotą jest odseparowanie cząstek wody od rozpuszczonych w niej substancji. Sercem tego systemu jest membrana osmotyczna czyli półprzepuszczalna błona cienkowarstwowa połączona z filtrami wstępnymi z włókniny polipropylenowej oraz węgla aktywowanego. Pozwala to otrzymać wodę pozbawioną takich zanieczyszczeń jak trujące i rakotwórcze związki chemiczne, metale ciężkie, bakterie i wirusy.

Perfekcyjność dystrybutora polega na zastosowaniu technologi i 4 - stopniowego oczyszczania wody. Po zdjęciu przedniej obudowy dystrybutora mamy natychmiastowy dostęp do wszystkich filtrów. Po lewej stronie znajduje się wstępny filtr 5 mikronowy z włókniny polipropylenowej eliminujący większe nierozpuszczalne w wodzie zanieczyszczenia mechaniczne jak rdza, zawiesiny, piasek, muł, itp. Po prawej filtr węglowy eliminuje chlor i część zanieczyszczeń organicznych. Membrana osmotyczna usuwa 96 - 98% wszelkich rozpuszczalnych w wodzie związków, jak również bakterie i wirusy.

Końcowy filtr węglowy lub mineralizujący usuwa substancje lotne nadając wodzie specyficzny smak naturalnej wody źródlanej. Dystrybutor do wody zawiera 3 zbiorniki na wodę. Trzy litrowy na wodę gorącą, trzy litrowy na wodę o temperaturze pokojowej i 5 litrowy na wodę schłodzoną. Z siecią wodociągową i kanalizacyjną dystrybutor łączymy za pomocą 2 wężyków. Przyłącza 1/2' z zaworkiem kulowym, które jest w zestawie oraz opaski na odprowadzenie ścieków.

http://filtrywodne.blogspot.com/

Brak komentarzy

1997 - 2017